אומנות החושים

אז מה המציאות האמיתית שלך?

סיפור הבקשות

Published / by ליאור הקוסם

כיצד  מבקשים מהכח העליון? רצית פעם משהו מהבורא ובקשת? מצויין! זה מאוד מאוד חשוב שתיצור עם הבורא קשר גם דרך בקשות ממנו, ממש הרבה וללא הפסקה! ומדוע? מפני שכך הוא, הוא ממש רוצה שכל הזמן יבקשו ממנו הרבה והכל וללא הפסקה! כשהילד הקטן מבקש אופניים מהוריו, הוא יודע בדיוק כיצד לנדנד ולבקש ולמשוך בבגד ולצעוק ולהמשיך לבקש וללא הפוגה עם כל כוחותיו וכל מה שיוכל, לצורך השגת האופניים.

אז בדיוק כך צריך להיות: עקשן שכל הזמן מבקש ומבקש ומבקש מהבורא. אך פרט מאוד חשוב כדאי מאוד לדעת, כי ייתכן והאדם מבקש משהו שממש לא כדאי שיקבלו, כמו ילד קטן שמבקש לשחק עם דבר אסור ומסוכן. אך בכל זאת תבקש! אך דבר עיקרי מאוד וחשוב ביותר הוא, שלפני שתבקש, עליך להפנות בקשתך אל בורא שהוא טוב ומטיב, הכח היחיד המפעיל את המציאות, שכל רצונו זה רק שתהנה ותקבל את כל מה שברא ושתהנה ללא הגבלה. אז זהו, מעתה ולפני כל פנייה אליו ובקשה ממנו, נתאר אותו כנ"ל, שהוא טוב ומטיב, ואז נפנה אליו. והנה טיפ חשוב לצורך הבקשה: אם יש לך אפשרות לבקש ממנו דרך קבוצת מקובלים כמו בני ברוך, זה דבר מצויין עבור הבקשה שלך.

הכוונה היא, כי תיצור עימהם קשר פנימי ודרך הקשר הזה תעביר דרכם את הבקשה לבורא. ומהבורא דרך קבוצת המקובלים תקבל את המענה. אך גם אם אינך יכול להעלות בקשתך אליו דרך קבוצה, בקש! נו, אז התחלת כבר וללא הגבלה את שרצית לבקש? ובהמשך לעניין זה: הידעת כי מקובל יכול לחוג את חג הפסח או ראש השנה או שבועות או בכלל את  יום השבת ויום כיפור וכל חג ומועד אחר, בכל זמן שירצה ולאו דווקא במועד המצויין בלוח השנה? המושג חג, הנו מצב פנימי שמתגלה בפנימיות המקובל. הדבר מסביר בעצם כי אתה יכול לשאול ביום שלישי לדוגמא את  המקובל, מהו מצבו ובאיזה מדרגה נמצא, והוא יגיד לך תוך שהוא נמצא בסעודה ולוגם מהיין וטועם מהמנות, כי כעת הוא ביום כיפור!

הוא אינו  מתלוצץ, זהו מצב אמיתי בו נמצא מקובל. לנו, בעולם הגשמי בו אנו חיים, יש תאריכים קבועים שלקחנו ממה שחשבנו שהבנו שכתוב בכל ספרי קודש שהשאירו לנו.  לכל חג, כשבחגים אנו מתנהגים לפי כללי מסורת הנהוגים. המקובל, החי בעולם עליון ורוחני מלבד עולמינו זה,, נמצא באופן פנימי במצבים המכונים חגים ולכן משום ומדובר בעולמות רוחניים, הוא נמצא בהם ללא קשר לזמנים שלנו של העולם הזה. ובנוסף, גם קבוצת מקובלים יכולה להחליט למשל כי היא חגה את יום השבת ביום שני בשבוע או כל יום אחר שתבחר, וגם תקבל בו את המאור!

אז  אם אתה בחודש ינואר וחג בו את חג סוכות באופן פנימי, אתה תתארח אצל המשפחה? ואל תשכח, כי בכל זמן שהוא, ולא רק בחגים, אתה יכול לבקש, עוד ועוד, כי הוא יותר ממך, לך רוצה מאוד מאוד לתת, ומהכל, ולא רק בזמנים מסוימים בשנה!